• EuroMillions - Euromilióny - Európske LOTO

  EuroMillions (Euromilióny) loto patrí medzi najväčšie a najobľúbenejšie svetové lotérie. Vzhľadom k jeho minimálnemu JACKPOTu 15 miliónov EUR a vyššej pravdepodobnosti výhry je jedným z najhranejších v Európe.

   

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať Euromillions ?

  Ako tipovať Euromillions ?

   

  EuroMillions (Euromilióny) je číselné loto, pri ktorom tipujúci tipuje 7 čísel tak, že 5 hlavných čísel tipuje z 50 čísel číselného radu od 1 do 50 a súčasne tipuje 2 dodatkové čísla (Lucky Stars) z 11 čísel číselného radu od 1 do 11.


  Tipujúci vyhráva cenu, keď uhádne minimálne 2 čísla. Podrobnejšie na stránke Euromilióny výsledky


  Ak tipujúci uhádne všetky čísla lota správne (5 hlavných a 2 dodatkové čísla), vyhráva JACKPOT.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

   

  O lotérii

  O lotérii

   

  EuroMillions (Euromilióny) je najväčšia nadnárodná lotéria v Európe, ktorá bola spustená 7. februára 2004 a je hraná v deviatich európskych krajinách (Francúzsko, Anglicko, Španielsko, Belgicko, Luxembursko, Švajčiarsko, Portugalsko, Írsko a Rakúsko).

  Žrebovanie lota Euromilióny sa koná dvakrát týždenne a to každý utorok a piatok večer v Paríži. Minimálny JACKPOT je 15.000.000 EUR a doposiaľ najvyšší JACKPOT v histórii Euromillions bol 185 miliónov EUR, ktorý dňa 12.7.2011 vyhral manželský pár z Anglicka.


  Preto aj mnohí Slováci túžiaci po výhre a lepšom živote, chodia tipovať (Euromillionen) do susedného Rakúska. Loto Euromillions (Euromilióny) je však možné hrať aj prostredníctvom internetu a to kedykoľvek a kdekoľvek.


  Z výhry sa neplatí žiadna daň!