• FRANCE LOTO - Francúzské loto | French National Lottery

  France LOTO je tradičnou Francúzskou lotériou. Toto loto je vlajkovou loďou firmy Francaise des Jeuxl, ktorá spravuje národné lotérie a hracie spoločnosti vo Francúzsku. Minimálny JACKPOT je 2.000.000 EUR a doposiaľ najvyšší JACKPOT v histórii France LOTO bol 34 miliónov EUR.

   

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať Francúzske loto ?

  Ako tipovať Francúzske loto ?

   

  Pravidlá sú veľmi podobné pravidlám obľúbenej Slovenskej lotérie LOTO.
  Francúzské Loto je číselná lotéria, pri ktorej tipujúci tipuje 5 hlavných čísiel zo 49 čísiel (5 / 49) a jedno šťastné číslo ("Lucky Number") z 10 čísiel (1 / 10). Dodatkové číslo sa žrebuje oddelene od hlavných čísiel.


  Šanca na výhru, je ale podstatne vyššia ako v Slovenskej lotérii LOTO !


  Žrebovanie lota sa koná trikrát do týždňa a to každý pondelok, stredu a sobotu večer.


  Najnižšia možná výhra je 2 EUR. Tipujúci vyhráva túto cenu, keď uhádne šťastné číslo (dodatkové číslo). Pokiaľ tipujúci uhádne všetkých päť hlavných čísiel lota a dodatkové číslo, vyhráva Jackpot.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

   

  O lotérii

  O lotérii

   

  France LOTO je skrátený názov Francúzskej národnej lotérie. Francúzske loto hry vznikli v roku 1936, ako prostriedok získavania finančných prostriedkov pre Francúzsku vládu.
  Dnešné loto je prevádzkované a organizované firmou Francaise des Jeux Groupe, ktorá vznikla v januári 1993 na prevádzkovanie lotérií a športových hier a je regulovaná francúzskou vládou, ktorá má 72% podiel.


  Francúzske loto je veľmi populárne vo Francúzsku. Výskum z roku 2006 potvrdil, že 96% populácie pozná toto loto a 36% Francúzov hralo Francúzske loto.


  Francúzske loto bolo prvýkrát spustené v roku 1976 a hrá ho viac ako 15 miliónov Francúzov.


  Minimálny JACKPOT je 2.000.000 EUR a doposiaľ najvyšší JACKPOT v histórii France LOTO bol 34 miliónov EUR.
  Zakaždým, keď jackpot nepadne, je navýšený o 1 milión EUR. Jackpot sa môže prehupnúť maximálne 34-krát.


  Preto aj mnohí Slováci pracujúci vo Francúzsku a túžiaci po výhre, s veľkou obľubou tipujú France LOTO. Je ho však možné hrať aj prostredníctvom internetu a to kedykoľvek a kdekoľvek na svete.


  Z výhry sa neplatí žiadna daň!