• LOTTO 6aus49 - Nemecké loto | Nemecká lotéria 6 z 49

  Nemecké loto 6 z 49 je najväčšie a najpopulárnejšie loto v Nemecku. Lotéria je známa aj ako LOTTO 6 aus 49 (6 z 49) a hrá sa od roku 1955.
  Výška jackpotu uprostred týždňa začína na €1.000.000, zatiaľ čo garantovaný jackpot pre víkendové žrebovanie je €2.000.000.

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať Nemecké loto ?

  Ako tipovať Nemecké loto ?

   

  Pravidlá sú veľmi podobné pravidlám obľúbenej Slovenskej lotérie LOTO.
  Nemecké LOTTO 6aus49 je číselná lotéria, pri ktorej tipujúci tipuje 6 čísiel zo 49 čísiel číselného radu od 1 do 49.


  Žrebovanie lota sa koná dvakrát do týždňa a to každú stredu a sobotu večer. Spolu so šiestimi hlavnými číslami je vyžrebované aj jedno dodatkové číslo Superzahl (Super číslo) od 1 do 9.


  Tipujúci vyhráva cenu, keď uhádne minimálne 2 hlavné výherné čísla lota + dodatkové číslo. Jackpot vyhráva tipujúci vtedy, ak uhádne všetkých 6 čísiel + dodatkové číslo.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

  O lotérii

  O lotérii

   

  Nemecké LOTTO 6aus49 je v Nemecku najobľúbenejšia lotéria a patrí medzi lukratívne európske loto hry.


  Celková šanca získať cenu je 1 k 139.

  V strede týždňa je minimálny JACKPOT € 1.000.000 a cez víkend € 2.000.000. Doposiaľ najvyšší JACKPOT v histórii LOTTO 6aus49 bol € 45.382.458.


  Keďže sa jedná o nemeckú národnú lotériu, teší sa prirodzene podpore miestnych loto nadšencov, ale aj mnohí Slováci pracujúci v Nemecku a túžiaci po výhre, s veľkou obľubou tipujú túto lotériu. Nemecké loto je však možné hrať aj prostredníctvom internetu a to kedykoľvek a kdekoľvek na svete.


  Z výhry sa neplatí žiadna daň!