• Vyhraj Loto !

  Aj Vy vyhrajte loto a splňte si všetky svoje sny a želania.

  Stačí len tak málo:

  • Skúšajte šťastie v LOTO ! - Toto je najľahšia a najjednoduchšia cesta ako si splniť svoje sny a priania.

  • Buďte vytrvalý a súťaživý ! - Iba vytrvalí a súťaživí ľudia si plnia svoje ciele – buďte jedným z nich !

  • Nájdite odvahu ! - Splňte si Vaše sny a priania, hrajte a vyhrajte Jackpot.

  • ZAREGISTRUJTE SA EŠTE DNES ! - registrácia je ZDARMA. Získajte 100% BONUS na Váš prvý vklad a ďalšie benefity !


  Držíme vám palce pri tipovaní svetových lotérií. Tím VyhrajLoto.com

 • Ako pri využití 100% BONUSU a ostatných benefitov, získať tiket EuroMillions (Euromilióny) len za € 1,80 EUR ??
  Bežná cena v rakúskych trafikách je € 2 EUR.
  KLIKNITE PRE ZÍSKANIE PRESNÉHO NÁVODU...

 • Kto by dnes nechcel len tak prísť k veľkému balíku peňazí takmer bez námahy?
  Nízky vklad a možnosť vysokej výhry?  Stačí dobrá kombinácia čísel, trochu odvahy a šťastia!
  Už aj v Starovekom Egypte ľudia túžili nadobudnúť majetok vďaka "priazni osudu", tam sa totižto našli prvé archeologické dôkazy o existencii lotérie a stávkových hier. Vedeli ste, že aj Čína vďaka stávkovým hrám a ich pozitívnemu vplyvu na ekonomiku mohla postaviť legendárny Čínsky múr? V roku 1530 vo Florencii bola zaznamenaná prvá veľká finančná výhra v lote a o pár rokov neskôr za vlády Alžbety I. boli podané státisíce tiketov na výhry ako porcelán, peniaze a vzácne látky. V posledných dvoch storočiach sa loto rozšírilo do celej Európy, dokonca v Holandsku od roku 1726  funguje najstaršia lotéria na svete – The Netherlands Lottery.
  Dnes už snáď neexistuje človek, ktorý by aspoň raz neskúsil loto a jeho čaro, kedy sa počas očakávania na výsledok, ktorý možno zmení jeho život,  napätím chveje žalúdok...

  Aj v dnešných dňoch sa lotéria teší veľkej obľube, len vo Veľkej Británii je počas jedného týždňa zakúpených 32 miliónov loto tiketov! Podľa štatistiky UK Euromillions sú práve toto šťastné čísla, ktoré sú žrebované v najvyššej frekvencii ako výherné: 3, 5, 50, 12,... Možno je to aj vďaka rôznym programom, ktoré dokážu človeku vypočítať pravdepodobnosť jeho výhry. Ešte nikdy to nebolo jednoduchšie!
  Doteraz najvyšší svetový jackpot bol neuveriteľných 656 miliónov dolárov v Americkej lotérii MEGAMillions. Za túto sumu by ste si mohli kúpiť 225 áut značky Bugatti Veyron (najdrahšie auto na svete), 5 súkromných tryskových lietadiel Boeing 767 alebo 82 rokov v prezidentskom apartmáne v jednom z najluxusnejších amerických hotelov The Four Seasons.

  Príbehy ľudí, ktorí vyhrali magické sumy, sú rôzne, ale jedno majú spoločné. Naveky im to zmenilo život, rozšírilo obzory, umožnilo splniť si dávne sny a túžby.
  Nedávno sa istej anglickej priemerne zarábajúcej rodine podarilo vyhrať druhý najväčší jackpot v histórii krajiny, 148.000.000 libier (v EuroMillions - Euromilióny). Kúpili si veľký dom a luxusné auto o akom už dlho snívali, začali podnikať, s deťmi navštívili Kanadu a Disneyland a teraz prispievajú na detskú charitu. Momentálne im patrí 516-ta pozícia v rebríčku najbohatších ľudí Veľkej Británie.


  Aj takto dokáže jeden šťastný loto tip so správnymi číslami zmeniť celú Vašu budúcnosť... VyhrajLoto.com