• MEGA-SENA - Brazílske loto | Brazilian National Lottery

  MEGA-SENA je najväčšie a najhranejšie loto v Brazílii, ktorej manažérom je národná banka Caixa Econômica. Zisky z lota sa používajú na financovanie amatérskeho športu a základné školy.

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať MEGA-SENA ?

  Ako tipovať MEGA-SENA ?

   

  MEGA-SENA je číselné loto, pri ktorom tipujúci tipuje 6 čísel zo 60 čísel.
  Čísla sú vyberané v pároch aby bolo možné vytvoriť dve číslice. V prvom koši sú k dispozícii čísla od 0 do 5, a v druhom koši od 0 do 9. V prípade, že sú vyžrebované dve nuly, sú nahradené číslom 60.


  Tipujúci vyhráva cenu, keď uhádne minimálne 4 hlavné čísla lota. V prípade, že tipujúci uhádne 5 hlavných čísel, vtedy vyhráva druhú cenu.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

   

  O lotérii

  O lotérii

   

  MEGA-SENA je najväčšie a najhranejšie loto v Brazílii a patrí medzi najväčšie v Južnej Amerike.
  Jej manažérom je národná banka Caixa Econômica. Caixa bola založená v roku 1861 za účelom podpory národných úspor, a to najmä medzi chudobným obyvateľstvom a od roku 1961 je manažérom aj väčšiny brazílskych lotérií, ako sú populárna Quina a Loteca (bývalé loto Esportiva). Zisky z lota sa používajú na financovanie amatérskeho športu a základné školy.


  Žrebovanie lota MEGA-SENA sa koná dvakrát týždenne a to každú stredu a sobotu. Minimálny JACKPOT je cca. 1.100.000 EUR.


  Najvyšší jackpot v lote MEGA-SENA bol vyplatený v roku 1999. Víťaz zo Salvadoru odišiel s ohromujúcou sumou 64,9 miliónov amerických dolárov. V júli 2008 si dvaja víťazi rozdelili loto Jackpot vo výške 53,1 miliónov USD.