• O projekte VyhrajLoto.com

   

  Ako mnohí Slováci, aj my radi tipujeme loto a skúšame šťastie.


  V zahraničí žije vyše 2 miliónov Slovákov. Preto sme sa rozhodli založiť projekt VYHRAJLOTO.com, ktorý má priniesť nielen Slovákom žijúcim v zahraničí možnosť hrať cez internet, najväčšie európske a svetové lotérie jednoducho, rýchlo, bezpečne, dokonca aj lacnejšie (napr. EuroMillions len za € 1,80 !!) a hlavne v slovenčine.


  Často sme tipovali Slovenské loto (Euromilióny a LOTO) cez internet, kde minimálny JACKPOT začína na nízkych 300.000 EUR. Hľadali sme možnosť, kde sa dá hrať online a hlavne o podstatne vyšší Jackpot a s rovnakou šancou na výhru. Jediná možnosť bola začať tipovať zahraničné lotérie, kde napr. min. JACKPOT pri Anglickom lote (UK LOTTO) je 2 milióny GBP 2-krát týždenne a v európskom lote EuroMillions (EuroMilióny) dokonca 15 miliónov EUR (cca. 450 miliónov SKK) 2-krát týždenne.
  Ďalšou veľkou výhodou je, že JACKPOT-y mnohých týchto svetových lotérií neraz presahujú 200 miliónové hranice (EUR), čo určite stojí za to, aby človek podal tiket a skúsil šťastie.


  Veríme, že si každý príde na svoje a nájde obľúbené lotérie alebo lotériu, ktoré bude tipovať a podarí sa mu aj vyhrať niektorú cenu, prípadne JACKPOT a splní si tým svoje sny a želania.


  Držíme vám palce.

   

  Tím VyhrajLoto.com