• Otázky a odpovede (FAQ)

  >>>  Sú výhry garantované ?


  Áno výhry sú garantované. PlayUkinternet má záujem na vyplácaní výhier, pretože náš biznis je založený na opakovanom nákupe tiketov našimi klientami, bez čoho by sme neuspeli. Od vzniku našej firmy v roku 1998 sme vyplatili našim zákazníkom 100% všetkých výhier.

  >>>  Čo môžem so svojou výhrou urobiť ?


  Všetky výhry sú vyplácané na Váš hrací účet. Odtiaľ si ich môžete vybrať alebo ich vymeniť za kupón na nákup ďalších tiketov.
  Ak chcete výhry vymeniť za kupóny, následujte tento postup:


  1) Prihláste sa so svojim užívateľským menom a heslom
  2) Kliknite na ACCOUNT BALANCE
  3) Kliknite  na CLAIM WINNINGS
  4) Kliknite na CONVERT TO VOUCHERS
  5) Systém Vám ukáže koľko kupónov môžete za svoje výhry získať. Zadajte množstvo a kliknite na CONTINUE


  Ak chcete svoje výhry vybrať stačí kliknúť na CASH WITHDRAWAL po tom čo ste dokončili vyššie popísané kroky 1-3.

  >>>  Aké sú podmienky na vrátenie peňazí a zrušenie ?


  Platba: Platobné údaje musia byť poskytnuté pred tým ako PlayUKinternet zakúpi objednané tikety. Akceptujeme hlavné druhy kreditných kariet. Ak si prajete použiť inú platobnú metódu, napíšte nám na: info(at)playukinternet.com


  Vybavenie: Ťah lotérie do, ktorého nakupujete tikety si vyberáte sami na hracej stránke. Môžete si vybrať aj budúce ťahy zadaním špecifického dátumu. Nemôžeme dodať tikety po uzávierke ťahu, ktorá je stanovená na skoršiu dobu ako je oficiálna uzávierka lotérie, čo je nevyhnutné na to aby sme stihli vybaviť všetky objenávky v konkrétnych lokalitách. Na našej stránke môžete vidieť čas dokedy je možné zakúpiť si tiket. Automaticky Vám bude zaslané potvrdenie o zakúpení tiketu. PlayUKinternet nie je zodpovedný za prípadné straty spôsobené výpadkom alebo nedostatočnou rýchlosťou hráčovho poskytovateľa internetového pripojenia.
  Vzhľadom nato, že tikety sú nakupované hromadne a vytlačené do hodiny od objednania, nemôžeme vrátiť peniaze za budúce ťahy. Navrátenie v takých prípadoch pripadá do úvahy iba vtedy ak tiket ešte nie je aktívny.


  Zrušenie: Ak ste s našimi službami úplne nespokojný/á, zvážime refundáciu Vašej platby pokiaľ máte legitímny dôvod. PlayUKinternet si vyhradzuje právo na posúdenie takého dôvodu. Ak chcete požiadať o refundáciu, napíšte na: info(at)playukinternet.com.

  >>>  Čo sa stane s mojou objednávkou ?


  Po vyplnení vašej objednávky, sú čísla vložené do oficiálneho terminálu tej konkrétnej lotérie.
  Z terminálu sú odoslané do centrály lotérie. Následne terminál vytlačí oficiálny tiket, ktorý si prevezme zástupca spoločnosti a odnesie ho do sídla spoločnosti, kde je uschovaný v bezpečnom trezore až do ťahu lotérie. V prípade, že Vaše čísla vyhrali, výhru za Vás vyzdvihneme a peniaze Vám následne vyplatíme.

  >>>  Prečo si účtujete viacej ako je aktuálna cena ?


  Tu sú dôvody našej prirážky:


  1. Objednávky z celého sveta musia byť vložené do databázy a bezpečne spravované.
  2. V prípade výhry sú hráči informovaní telefonicky alebo mailom bez ohľadu na to kde sa nachádzajú. To platí len pri výhrach vyšších ako
      200 GBP (cca. 250 EUR).
  3. Náš tím musí kontrolovať správnosť procesu zadávania objednávok a prípadne kontaktovať hráčov a pomôcť im.
  4. Náš tím musí byť fyzicky prítomný vo všetkých lokalitách kde sa hrajú naše lotérie a fyzicky nakupovať tikety.
  5. Zamestnávame veľa ľudí aby sme zabezpečili hladký chod celého systému.
  6. Manažujeme a aktualizujeme webové stránky.
  7. Sme súkromná spoločnosť, poskytujeme vynikajúce služby a preto z toho očakávame aj primeraný zisk.

  >>>  Aký je rozdiel vo vyplácaní výhry v hotovosti alebo ročných platbách pri amerických lotériach ?


  Naša spoločnosť nakupuje tikety na rôznych miestach podľa množstva objednávok a dostupnosti terminálov. Niektoré štáty v USA vyžadujú aby sa pri zakúpení tiketu rozhodlo akou formou má byť jackpot vyplatení v prípade výhry. My teraz nakupujeme tikety v štátoch, ktoré umožňujú výber medzi výplatou v hotovosti alebo ročných platbách.


  Obidve lotérie MegaMillions aj PowerBall umožňujú hráčom vybrať si do určitého času od výhry či majú záujem o ročné platby, alebo o nižšiu jednorázovú platbu v hotovosti. Obidve sumy sú vyznačené na našich stránkach.

  >>>  Kedy najneskôr možem cez Vaše stránky podať tiket ?


  Každá lotéria má vyznačený čas dokedy je možné kúpiť tiket. Tento čas je zobrazený na našich stránkach. Samozrejme je najlepšie kupovať skôr, pretože servery môžu byť pomalšie ak si väčšina hráčov necháva nákup na poslednú chvíľu. Taktiež v niektorých krajinách treba brať aj rozdiely spôsobené použitím letného času.

  >>>  Koľkokrát  sa môže navýšiť Jackpot ?


  To závisí od konkrétnej lotérie. Napríklad v Anglickej lotérii sa Jackpot môže navýšiť max. 3 krát. Ak nepadne tak sa rozdelí medzi nižšie úrovne.


  V lotérii EuroMillions sa môže jackpot navyšovať až 12x...potom sa rozdelí medzi výhercov 2 ceny.


  Americké lotérie MegaMillions, PowerBall a talianske SuperEnaLotto nemajú žiadne obmedzenia. Jackpot sa môže navyšovať až kým ho niekto nevyhrá.

  >>>  Kedy vyplácate výhry ?


  Malé výhry inkasujeme okamžite po ťahu. Väčšie výhry hneď ďalší pracovný deň. Našim hráčom ich vyplácame do 10 dní. Niektorí hráči preferujú za vyhraté sumy nákup zlacnených tiketov, iní si ponechávajú výhry na svojom hracom účte do doby kým nie je suma na výber vyššia.

  >>>  Ako budem vyplatený ak vyhrám ?


  V prípade výhry budete informovaný mailom. Potom sa môžete rozhodnúť čo s výhrou.
  Peniaze sú na Vašom hracom účte až kým sa nerozhodnete čo s nimi. Môžete za ne nakúpiť nové tikety alebo požiadať o výber. V tom prípade vyplníte Vaše bankové informácie a Vaše peniaze Vám budú zaslané.


  Dostal som podvodnú SMS alebo email?


  Znakom podvodných SMS alebo mailov je, že uvádzajú že ste vyhral vysokú sumu a nútia Vás podniknúť nejaké kroky inak údajne bude Váš účet uzavretý a pod.
  Prípadne od Vás požadujú aby ste klikol na nejakú linku, ktorá sa podobá na naše.


  V prípade pochybností nás môžete kontaktovať.