• Oz PowerBall - Austrálske loto | OZ PowerBall Lotto

  Druhou v poradí a zároveň najväčšou národnou lotériou v Austrálii je OZ Powerball s minimálnym JACKPOT-om 3.000.000 Austrálskych dolárov.

   

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať OZ Powerball ?

  Ako tipovať OZ Powerball ?

   

  OZ Powerball je číselné loto, pri ktorom tipujúci tipuje 6 čísel tak, že 5 hlavných čísel tipuje zo 45 čísel číselného radu od 1 do 45 a súčasne tipuje 1 dodatkové číslo zo 45 čísel číselného radu od 1 do 45.


  Dodatkové číslo - Powerball môže byť rovnaké ako jedno z piatich hlavných čísel lota, pretože sa žrebuje oddelene od hlavných čísel.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

   

  O lotérii

  O lotérii


  Austrálske loto Powerball je podobné a vychádza z veľmi úspešného amerického Powerball lota. V Austrálii je tiež známe aj pod názvom OzPowerball. Toto loto spravuje firma Tattersalls. V Novom Južnom Walse a v Južnej Austrálii je austrálske Powerball známe ako "Power45", v Queensland a v Tatts  sa nazýva ako "PowerHit", a v západnej Austrálii ako "Powerpik". Prvé žrebovanie sa uskutočnilo 23. mája 1996.

  Najvyšší jackpot k dnešnému dňu je 80 miliónov AUD, ktorý bol rozdelený medzi dvoch hráčov (vo Victorii a v Novom Južnom Walse), 30. júla 2009. Minimálny jackpot je 3.000.000 AUD.
  Žrebovanie lota je každý štvrtok večer.

  Pre OzPowerball loto, sa žrebujú 2 sady čísel z dvoch zariadení, z ktorých každé obsahuje po 45 loptičiek označených číslami od 1 do 45. Z prvého zariadenia sa žrebuje 5 čísel a z druhého zariadenia sa žrebuje dodatkové číslo – POWERBALL.
  Celkovo sa teda vyžrebuje 6 čísel. V OzPowerball je sedem cien. Ak chcete vyhrať, poslednú cenu, je potrebné aby ste minimálne uhádli minimálne 3 hlavné vyžrebované čísla lota.

  Tu je výherná tabuľka , koľko čísel potrebujete správne uhádnuť aby ste vyhrali niektorú cenu:

  1.  cena (JACKPOT): všetkých 5 hlavných vyžrebovaných čísel  + dodatkové číslo POWERBALL
  2.  cena:  5 hlavných vyžrebovaných čísel
  3.  cena:  4 hlavné vyžrebované čísla + dodatkové číslo POWERBALL
  4.  cena:  3 hlavné vyžrebované čísla + dodatkové číslo POWERBALL
  5.  cena:  4 hlavné vyžrebované čísel
  6.  cena:  2 hlavné vyžrebované čísla + dodatkové číslo POWERBALL
  7.  cena:  3 hlavné vyžrebované čísla