• Skúsenosti klientov

  Venujete sa tipovaniu lota pravidelne alebo dlhodobo? Máte skúsenosti s hraním európskych alebo svetových lotérií cez internet? Stala sa Vám alebo vašim známym nejaká kuriózna situácia pri tipovaní? Máte zaujímavý príbeh spojený s hraním lota? Vyhrali ste zaujímavú sumu a chcete sa podeliť o svoje zážitky?


  Napíšte nám a podeľte sa s nami o týchto zaujímavých príbehoch, zážitkoch a skúsenostiach, samozrejme s rešpektovaním vašej anonymity.


  Vaše skúsenosti posielajte e-mailom na:  skusenost(at)vyhrajloto.com

  Vaše skúsenosti a príbehy o tipovaní lota:

   

   

  Marian H. - Piešťany, Slovensko
  Cez vyhrajloto.com hrám európske lotérie pravidelne už niekoľko mesiacov. Hrám väčšinou EuroMillions (Euromilióny) a anglické loto - UK Lotto, no a samozrejme talianske loto Superena, kde bol nedávno obrovský jackpot cez €170 miliónov euro.
  S vyhrajloto.com som veľmi spokojný. Po registrácii som dostal zadarmo tiket SuperEnaLotto, pravidelne ma upozorňujú na veľké jackpoty, keď si kúpim viac tiketov naraz, tak dostanem voucher na nákup tiketov zadarmo. To sa mi zatiaľ na Slovensku nestalo.
  No a nakoniec, veľmi sa mi páči mini verzia lota, kde môžem hrať obľúbené lotérie za zlomok normálnej ceny tiketu a aj tak hrám o jackpot vo výške 1 milión euro.

  Barbora M. - Nitra, Slovensko
  Super stránka s presnými návodmi a perfektným videom.
  Anglicky nevieme skoro vôbec, ale podľa toho videa bola registrácia hračkou. Aj tiket nám dali a hneď sme ho natipovali.
  S mužom pravidelne tipujeme LOTO a občas aj Euromilióny, tak sme využili aj 100% bonus. Prekvapilo nás, že ho pripísali okamžite, ako sme vložili peniaze. Podľa návodu sme využili prvý a druhý príklad a získali sme +282 EUR, čo nám bohate bude stačiť na celý rok hrania Anglického lota a Euromillions.
  SUPER, SUPER, SUPER. Díky.

  Peter S. - Bratislava, Slovensko
  Na slovensku hrám LOTO a Euromilióny a keď ideme do Rakúska na nákupy, tak si vždy kúpim tiket Euromillionen (Euromillions) za 2 EUR. Keď je vysoký Jackpot tak sa pridá aj moja žena Janka.
  Keď som objavil túto web stránku, ostal som milo prekvapený, že moju obľúbenú lotériu môžem hrať z domu cez internet a čo je dôležitejšie ešte lacnejšie ako v Rakúsku (1,80 EUR). :-) => pre viac info kliknite tu.
  Po zaregistrovaní som dostal presne to čo sľúbili, tiket Powerball loto zadarmo a aj 100% bonus na môj prvý vklad, ktorý bol 250 EUR.
  Ďakujem a vrele doporučujem.

  Patrik B. - Martin, Slovensko
  V Anglicku som žil a pracoval približne 6 rokov. S kamarátmi sme pravidelne tipovali UK LOTTO a Euromillions loto. Párkrát sa nám aj podarilo vyhrať niektorú z cien. Moja najväčšia výhra bola cca. 3500 libier v UK LOTTO, čo určite poteší každého hráča.
  Keď som sa vrátil domov na Slovensko, bolo mi ľúto za týmito lotériami, lebo výhry sú tam naozaj veľmi zaujímavé.
  Raz náhodou som na internete našiel stránku Vyhrajloto.com a hneď na prvý pohľad ma zaujala.
  Som veľmi rád, že opäť môžem tipovať moje obľúbené lotérie.
  Ďakujem za tiket Powerball.

  Karol K. - Prešov, Slovensko
  Veľmi pekná a prehľadná stránka o svetových lotériách. Super video ako sa zaregistrovať (podľa neho to určite zvládne každý) a cenné rady ako získať čo najviac tiketov.
  Ja pravidelne tipujem LOTO cez poštu, ale výsledky pozerám na internete, kde som našiel aj túto stránku.
  Najprv som váhal, či sa zaregistrovať, ale po prečítaní návodov a pozretí videa, som predsa len nabral odvahu. Hneď po registrácii mi dali jeden tiket a vzhľadom k tomu, že tipujem veľa využil som aj zľavu na kúpu tiketov, formou vstupného bonusu.
  Dodržali čo sľúbili. Odporučím ďalej.

  Michal CH. - Zvolen, Slovensko
  Tipovaniu sa venujem od svojich 18 rokov. U nás doma tipujem LOTO a Euromilióny. Keď som študoval v USA a neskôr aj v Austrálii, tak som tam bežne tipoval tamojšie lotérie (Powerball, Megamillions a OzLotto). Úžasné na tom je, že tieto lotérie ponúkajú atraktívne peňažné výhry a veľmi vysoké Jackpoty.
  Nedávno mi stránku Vyhrajloto.com odporučil môj dobrý priateľ, za čo mu ďakujem.
  Keď som si ju pozrel, povedal som si: "Výborne, konečne môžem rozšíriť svoje tipovacie portfólio o najväčšie svetové lotérie, ktoré poznám zo zahraničia." a veľmi ma to potešilo.
  Využil som maximálny vstupný bonus 450 EUR, lebo sa riadim porekadlom, "Keď dávajú tak ber a ... ". :-) A v USA pri online hraní sú vstupné bonusy úplne bežné.
  Výborná a prehľadná stránka s kvalitnými informáciami.
  Všetkým hráčom držím palce!

  Marcela J. - Košice, Slovensko
  Keď som videla tie obrovské loto Jackpoty, neváhala som a ihneď som sa zaregistrovala aby som mohla hrať.
  Ostala som milo prekvapená, keď po vložení peňazí som okamžite dostala bonus a na účte bol odrazu dvojnásobok. :)
  Konečne poriadne lotérie s vysokými Jackpotmi, dobré návody ...
  Už len vyhrať niektorý loto Jackpot a je to v suchu. :-)
  Dík za loto tiket MEGAMILLIONS a stránku Vyhrajloto.com