• SuperEnaMAX - Talianske loto | SuperEnaMAX lotto

  SuperEnaMAX je maximalizovaná verzia najpopulárnejšej Talianskej národnej lotérie SuperEnalotto, ktorá umožňuje viackrát za týždeň vyhrať vysoký jackpot začínajúci na € 90.000.000. Sporadicky sa koná špeciálne Super hviezdne žrebovanie s Jackpotom začínajúcim väčšinou medzi € 200 miliónov a € 250 miliónov.

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať SuperEnaMAX ?

  Ako tipovať SuperEnaMAX ?

   

  SuperEnaMAX sa tipuje úplne rovnako ako Talianska lotéria SuperEnalotto, akurát sa hrá o väčšie Jackpoty. Minimálna výška Jackpotu začína na €90 miliónov a €105 miliónov.


  Zvolíte si 6 čísiel z 90. Pokiaľ si vyberiete 6 čísiel, ktoré budú zhodné s oficiálne vyžrebovanými číslami SuperEnalotto z rovnakého dátumu žrebovania, vyhrávate Jackpot.


  Spolu so šiestimi hlavnými číslami je vyžrebované aj jedno dodatkové číslo (Jolly).
  Dodatkové číslo je platné iba v prípade, že tipujúci uhádne 5 hlavných čísel a dodatkové číslo, vtedy vyhráva druhú cenu.
  Tipujúci vyhráva cenu, keď uhádne minimálne 3 hlavné čísla lota.


  Príležitostne sa uskutočňuje aj "Super hviezdne žrebovanie", kde sa výška Jackpotu pohybuje medzi €200 miliónov a €250 miliónov.
  Pri tejto udalosti budete mať možnosť si tipnúť ďalšie dodatkové číslo "Super hviezda" a ak uhádnete všetkých 6 čísiel + toto vami extra zvolené dodatkové číslo, tak vyhráte masivný jackpot presahujúci čiastku 200 miliónov EUR.


  Z výhry sa neplatí žiadna daň!