• UK Lotto - Anglické loto | UK National Lottery

  Anglické loto (UK Lotto) je vo Veľkej Británii vzhľadom k vysokej pravdepodobnosti výhry najväčším tvorcom milionárov z pomedzi lotérií.
  Pravidlá UK LOTTO sú veľmi podobné pravidlám slovenskej lotérie LOTO, čiže šanca na výhru je pri oboch lotériách rovnaká.

   

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať Anglické loto ?

  Ako tipovať Anglické loto ?

   

  Pravidlá sú veľmi podobné pravidlám obľúbenej Slovenskej lotérie LOTO.
  UK Loto je číselná lotéria, pri ktorej tipujúci tipuje 6 čísiel zo 49 čísiel číselného radu od 1 do 49.

  Žrebovanie lota sa koná dvakrát do týždňa a to každú stredu a sobotu večer. Spolu so šiestimi hlavnými číslami je vyžrebované aj jedno dodatkové číslo (BONUS Ball).


  Tipujúci vyhráva cenu, keď uhádne minimálne 3 hlavné výherné čísla lota. Dodatkové číslo je platné len v prípade, že tipujúci uhádne 5 hlavných čísiel + dodatkové číslo a vyhráva 2. cenu.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

   

  O lotérii

  O lotérii

   

  Anglické loto (UK Lotto) je vo Veľkej Británii najväčším tvorcom milionárov z pomedzi lotérií a patrí medzi najobľúbenejšie.


  Celková šanca získať cenu je 1 k 54.

  Minimálny JACKPOT je 2.000.000 GBP a doposiaľ najvyšší JACKPOT v histórii UK Lotto bol 42 miliónov GBP.


  Preto aj mnohí Slováci pracujúci v Anglicku a túžiaci po výhre, s veľkou obľubou tipujú túto lotériu. Anglické loto je však možné hrať aj prostredníctvom internetu a to kedykoľvek a kdekoľvek na svete.


  Z výhry sa neplatí žiadna daň!