• MegaMillions - Americké loto | USA MegaMillions Lottery

  Druhým najväčším lotom v Spojených štátoch amerických je MEGAMillions s minimálnym Jackpotom 12.000.000 USD. Svojím rekordným JACKPOT-om 656 miliónov Amerických dolárov a obľúbenosťou tipovania sa toto loto radí medzi najväčšie na svete.

   

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať MegaMillions ?

  Ako tipovať MegaMillions ?

   

  MegaMillions je číselné loto, pri ktorom tipujúci tipuje 6 čísel tak, že 5 hlavných čísel tipuje zo 75 čísel číselného radu od 1 do 75 a súčasne tipuje 1 dodatkové číslo (MEGA Ball) z 15 čísel číselného radu od 1 do 15.


  Dodatkové číslo - MEGA Ball môže byť rovnaké ako jedno z piatich hlavných čísiel lota, pretože sa žrebuje oddelene od hlavných čísel.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

   

  O lotérii

  O lotérii

   

  Americké loto MegaMillions je jedným z najbohatších a najväčších lotérií v USA (hrá sa v 38 štátoch). MegaMillions patrí medzi najbohatšie lotérie sveta.
  The Big Game (Veľka Hra) známa ako predchodca MegaMillions lota sa začala hrať v 6 štátoch (Georgia, Illinois, Maryland, Massachusetts, Michigan  and Virginia) 31.augusta 1996.

  Žrebovanie lota sa koná každý piatok. Tipujúci vyhráva cenu, keď uhádne minimálne dodatkové číslo - MEGA Ball. V prípade, že tipujúci uhádne 5 hlavných čísliel lota vyhráva cenu 250.000 USD.
  Okrem JACKPOTU, sú ceny v rozmedzí od 2 - 250.000 USD. Celková šanca získať cenu je 1 k 40.

  Minimálny JACKPOT je 12 miliónov USD a doposiaľ najvyšší JACKPOT v histórii MegaMillions bol 656 miliónov USD (v marci 2012), čo je rekord pre najväčší JACKPOT zo všetkých amerických, ale aj svetových lotérií. Preto nie len mnoho Amerických Slovákov hrá s obľubou túto lotériu.


  MegaMillions loto môžete hrať kedykoľvek aj zo Slovenska prostredníctvom internetu a skúsiť šťastie, stať sa milionárom a prežiť krásny Americký sen.