• USA Powerball - Americké loto | USA PowerBall Lotto

  Prvou a jednou z najväčších a najhranejších lotéríí v Spojených štátoch amerických je PowerBall. Toto loto patrí medzi najväčšie lotérie sveta s minimálnym JACKPOT-om 20.000.000 Amerických dolárov.

   

  UPOZORNENIE !!!

  Ak ste nový hráč, pred podaním čísel je potrebná registrácia!

  Please complete your selection. You have already selected %LIMIT% numbers in this ballset. You still have some numbers selected. If you continue these will not be included in your purchase. Do you want to continue?
 • Ako tipovať Powerball ?

  Ako tipovať Powerball ?

   

  PowerBall je číselné loto, pri ktorom tipujúci tipuje 6 čísel tak, že 5 hlavných čísel tipuje z 69 čísel číselného radu od 1 do 69 a súčasne tipuje 1 dodatkové číslo lota (Powerball) z 26-tich čísel číselného radu od 1 do 26.


  Dodatkové číslo - Powerball môže byť rovnaké ako jedno z piatich hlavných čísel lota, pretože sa žrebuje oddelene od hlavných čísel.


  Alebo nechajte náš systém, nech to urobí za Vás. (NÁHODNÉ ČÍSLA)

  O lotérii

  O lotérii

   

  Americké loto PowerBall je jedným z najväčších a najhranejších lotérií v USA (hrá sa v 43 štátoch) a radí sa medzi najbohatšie lotérie sveta.
  Predchodkyňa PowerBall, známa ako Lotto Amerika sa začala hrať v roku 1988. 19.apríla 1992 sa oficiálne zmenila na PowerBall a prvé žrebovanie prebehlo už 22.apríla 1992.

  Žrebovanie lota je dvakrát do týždňa a to každú stredu a sobotu. Tipujúci vyhráva cenu, keď uhádne minimálne dodatkové číslo - Powerball. V prípade, že tipujúci správne tipne 5 hlavných čísel lota vyhráva cenu 200.000 USD.
  Okrem JACKPOTU, sú ceny v rozmedzí od 3 - 200.000 USD. Celková šanca získať cenu je 1 k 35.

  Minimálny JACKPOT je 20.000.000 USD a doposiaľ najvyšší JACKPOT v histórii PowerBall bol 1,586 miliardy USD. K tejto historickej udalosti došlo 13. januára 2016. Druhý najväčší vyhratý jackpot z 18. mája 2013, bol úžasných 590,5 miliónov USD. Aj preto mnoho Amerických Slovákov hrá s obľubou toto loto.


  PowerBall loto je však možné hrať kedykoľvek aj zo Slovenska prostredníctvom internetu a skúsiť šťastie, stať sa milionárom a žiť Americký sen.