Skúsenosti klientov

Venujete sa tipovaniu lota pravidelne alebo dlhodobo? Máte skúsenosti s hraním európskych alebo svetových lotérií cez internet? Stala sa Vám alebo vašim známym nejaká kuriózna situácia pri tipovaní? Máte zaujímavý príbeh spojený s hraním lota? Vyhrali ste zaujímavú sumu a chcete sa podeliť o svoje zážitky?

Napíšte nám a podeľte sa s nami o týchto zaujímavých príbehoch, zážitkoch a skúsenostiach, samozrejme s rešpektovaním vašej anonymity.

Vaše skúsenosti posielajte e-mailom na:

Vaše skúsenosti a príbehy o tipovaní lota:

Cez xy.com hrám európske lotérie pravidelne už niekoľko mesiacov. Hrám väčšinou EuroMillions (Euromilióny) a anglické loto - UK Lotto, no a samozrejme talianske loto Superena, kde bol nedávno obrovský jackpot cez €170 miliónov euro.
S xy.com som veľmi spokojný. Po registrácii som dostal zadarmo tiket SuperEnaLotto, pravidelne ma upozorňujú na veľké jackpoty, keď si kúpim viac tiketov naraz, tak dostanem voucher na nákup tiketov zadarmo. To sa mi zatiaľ u nás nestalo.

A1

Super stránka s presnými návodmi a príkladmi.
S mužom pravidelne tipujeme UK LOTTO a občas aj Euromilióny, tak sme využili aj 100% bonus. Prekvapilo nás, že ho pripísali okamžite, ako sme vložili peniaze. Podľa návodu sme využili prvý a druhý príklad a získali sme +282 EUR, čo nám bohate bude stačiť na celý rok hrania Anglického lota a Euromillions.
SUPER, SUPER, SUPER. Díky.

A2

Na slovensku hrám LOTO a Euromilióny a keď ideme do Rakúska na nákupy, tak si vždy kúpim tiket Euromillionen (Euromillions) za 2 EUR. Keď je vysoký Jackpot tak sa pridá aj moja žena Janka.
Keď som objavil túto web stránku, ostal som milo prekvapený, že moju obľúbenú lotériu môžem hrať z domu cez internet a čo je dôležitejšie ešte lacnejšie ako v Rakúsku (1,80 EUR). :-)
Po zaregistrovaní som dostal presne to čo sľúbili, tiket Powerball loto zadarmo a aj 100% bonus na môj prvý vklad, ktorý bol 250 EUR.
Ďakujem a vrele doporučujem.

A3